Skygini
עברית
אנגלית

טיסה במחלקת עסקים

טיסות עסקים הן שונות מטיסות תיירותיות. אמנם כולם טסים באותו מטוס, אבל הצרכים של אנשי עסקים שטסים לחו"ל בענייני עבודה, שונים מאוד מאלה של התייר הממוצע, ולכן נדרש ידע רב ומערך של אנשי מקצועה שיידעו לענות על הצרכים הדינאמיים של אנשי העסקים ובארגונים ששולחים אותם לחו"ל בטיסות עסקים.

להיות עם יד על הדופק

אנשי עסקים יודעים שהם צריכים סוכן נסיעות עסקי שיודע להיות עם יד על הדופק ולענות על הצרכים הדינאמיים והמשתנים של העסק שלהם. לעיתים מדובר בהתראה של רגע וצורך למצוא טיסה מעכשיו עכשיו, לפעים מדובר בשעות מאוד מדוייקות שעל הנוסע העסקי להיות בפגישות בחו"ל והצור להתאים את הטיסות לשעות אלה. לעיתים מדבר בלו"ז טיסות צפוף שחייב להיות מדוייק ולפעמים יש צורך בשינויים של הרגע האחרון. לכל הדברים האלה הסוכן העסקי צריך לדעת לתת מענה מהיר ומקצועי.

ניהול נכון של טיסות עסקים

על מנת לנהל נכון את טיסות העסקים דרושים שני צדדים למשוואה. מצד אחד, הלקוח העסקי, החברה או הארון ששלוח את עובדיו לחו"ל, ומצד שני סוכנות הנסיעות שנותנת את שירות הזמנת הטיסות העסקיות עבור הלקוח. ככל שהחברה העסקית תהיה מאורגנת יותר בתכנן לוחות הזמנים של הנסיעות שלה, כך יהיה קל יותר לנהל נכון את הזמנת הטיסות וכמובן גם את ההוצאה הכספית שדרושה לכך. סוכן הנסיעות, מצידו, צריך לספק ללקוח שלו את היכולות המתקדמות ביותר שייאפשרו לו לאתר את הטיסות המשתלמות ביותר, לנהל את נקודות הנוסע המתמיד של החברה והסכמים מול חברות התעופה השונות.
כל זה נכון לא רק לגבי טיסות אלא גם לגבי שהיית אנשי העסקים בחו"ל. סוכן שיודע לספק הסכמים המוזילים עלויות של בתי מלון, כזה שיודע למצוא את בתי המלון הנוחים ביותר, הקרובים ביותר לאתרי הכנסים או למקום הפגישות של אנשי העסקים, הוא סוכן העסקים המקצועי ביותר.

טיסות עסקים במחלקת עסקים

אין ספק כי אנשי עסקים שצריכים להגיע לפגישות עבודה ישר משדה התעופה רוצים להגיע כמה שיותר רעננים מהטיסה. הדרך הכי טובה לעשו זאת היא לטוס במחלקת עסקים, בטיסות בהן יש מחלקה כזו. מחלקת העסקים בטיסה היא חיים אחרים. במקום לשבת בצפיפות במחלקת תיירים ולקוות שמתישהו תגיע דיילת להציע כוס מים, במחלקת עסקים יושבים בכיסאות מרווחים ומקבלים שירות צמוד מצוות אוויר ייעודי למחלקה.
כרטיסי טיסה במחלקת עסקים הם עניין יקר מאוד ועולים פי כמה יותר מכרטיסים במחלקת תיירים. אז איך בכל זאת אפשר לטוס במחלקת עסקים? מי שנוסע הרבה ונרשם למועדון הלקוחות של חברת התעופה האהובה עליו צובר בטיסות מיילים או נקודות נוסע מתמיד. מי שצבר מספיק מיילים יכול להמיר אותם בשדרוג למחלקת עסקים. ישנה גם אפשרות לשלב קטעי טיסה כך שבכיוון אחד טסים במחלקת תיירים ובכיוון אחד במחלקת עסקים. זה פטנט מצוין שמאפשר לטוס בהלוך במחלקת עסקים ולבגיע רעננים לפגישות העבודה ביעד ולחזור חזרה הביתה במחלקת תיירים, מה שמוזיל משמעותית את העלויות של כרטיסי הטיסה.

איך מזמינים טיסות עסקים?

כאמור, הדרך הטובה והנכונה ביותר לניהול טיסות עסקים היא בעזרתו של סוכן נסיעות מקצועי. למי שתוהה למה הוא לא יכול פשוט להזמין בעצמו את הטיסות שלו, הרי זה כל כך קל בימינו, כדאי לדעת שהתנהלות כזו היא לא בהכח ההתנהלות החסכונית והנכונה ביותר. כאשר מנהלים את תיק הנסיעות של החברה במקום אחד מסודר, קל לשלוט בתקציבי הטיסות ולחסוך בהם.
סיבה נוספת בגללה לאנשי עסקים כדאי מאוד להשתמש בשרותיו של סוכן ולא להזמין באינטרנט היא בגלל אופיין הדינאמי של נסיעות העסקים. כשמזמינים לבד באינטרנט, ברוב המקרים קשה להשיג שירות לקוחות כלשהו שיעזור במקרה שנדרש שינוי של הטיסה, אם נתקעים מסיבה כלשהי או כשרוצים לבטל. סוכן נסיעות עסקי יהיה זמין לסייע בכל זמן וכך איש העסקים יודע שתמיד יש מי שידאג לכל צרכיו.
הסוכנים העסקיים של סקיי ג'יני, מבית אופקים נסיעות ותיירות הם בדיוק אנשי המקצוע שיהפכו את נסיעות העסקים שלכם למסודרות, חסכוניות ובטוחות. בעזרת הידע המקצועי שלהם, שנאגר במשך שנים, ובעזרת המערכות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום, הם יודעים למצו את טיסות העסקים המשתלמות ביותר במהירות ובמקצועיות.
צריכים לצאת לטיסת עסקים? זה הזמן להרים אלינו טלפון ולהתחיל לנצל את הידע המקצועי והשירות המעולה של הסוכנים והסוכנות שלנו.